Zapraszamy mieszkańców Szczecina, Bezrzecza i okolic po świąteczne drzewka – świerk pospolity, świerk srebrny lub jodłę kaukaską. Jeśli mieszkasz w innej okolicy Szczecina – to także nie problem. Możesz do nas zadzwonić i zamówić choinkę telefonicznie bądź mailem – a my zajmiemy się resztą.

W naszej ofercie posiadamy:

 • Świerk pospolity (Picea abies): Standardowe drzewko w naszych domach w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Drzewko głęboko zakorzenione w kulturze, a dzięki intensywnemu i charakterystycznemu zapachowi dodaje uroku i niepowtarzalnego klimatu.
 • Świerk kłujący (Picea pungens): Elegancki – gęste, srebrzyste bądź ciemnozielone igliwie nadaje niesamowitego wyglądu tym pięknym drzewkom.
 • Jodła kaukaska (Abies nirdmanniana) – Bardzo efektowne drzewko, o równym, piramidalnym pokroju i ciemnozielonym igliwiu, które dzięki temu, że nie odpada od gałązek, zachowuje bardzo długo świeżość i nie osypuje się na podłogę.

Nasza oferta kierowana jest do:

 • Klientów indywidualnych:
  po wybór i zakup drzewka świątecznego najlepiej przyjechać do nas osobiście. Ale jeśli nie masz czasu – nic nie szkodzi. Zadzwoń bądź wyślij maila – a my zorganizujemy wszystko za Ciebie.
 • Firm:
  Szukacie Państwo Drzewka Świątecznego do firmy? Dobrze trafiliście! Oferujemy profesjonalną obsługę firm w zakresie dostawy, ustawienia oraz przystrojenia Choinek Świątecznych zarówno w budynku jak i na zewnątrz. Możemy Państwu ustawić choinkę 5 m, 6 m, 7 m, a nawet drzewko do 12 metrów wysokości.
 • Sprzedaż hurtowa:
  Oferta skierowana jest do klientów zainteresowanych zakupem większej ilości drzewek.

Stojaki choinkowe:
Mamy w ofercie kilka wzorów stojaków choinkowych do małych i średnich drzewek. W przypadku większych drzewek powyżej 4 metrów zapewniamy odpowiednie mocowanie drzewka w gruncie/podłodze.